Vanessa Paradis // Novinky

Johnny Depp koupil Vanesse dům za 85 milionů korun!

18. září 2012 v 19:45 | Katka
Tento článek se objevil jak v českém, tak i v zahraničních bulvárech. Myslím, že je to i pravda, i když samozřejmě ne na 100%.. Dávat ho sem nebudu, jen napíšu takové shrnutí, co se tam píše.

Jak víme už nějakou dobu, Johnny Depp a Vanessa Paradis se v červnu officiálně rozešli. Johnny byl k Vanesse velmi velkorysí a koupil jí nemovitost za necelých 85 milionů korun. Tento dům leží v Hollywoodu, je postaven ve středomořském stylu, má pět ložnic, vlastní bazén a vířivku.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nový projekt // film "Fading Gigolo"

12. září 2012 v 20:33 | Katka

Mám tu další novinku a týká se to Vanessiných projektů - filmů. Objevila se zpráva, která už byla i potvrzena, že Vanessa by měla hrát ve filmu "Fading Gigolo", který bude natáčet režisér John Turturro.

Film by se měl natáčet v New Yorku a kromě Vanessy se ve filmu objeví třeba i Woody Allen, Sharon Stone nebo Sofia Vergara. Jediné co ještě víme je, že co se týče žánrů - bude to komedie.

Více Informací není zatím známo, takže doufám, že snad časem bude :)
... Katka

Jak to bude dál s Vanessou?

4. září 2012 v 0:01 | Katka
Myslím, že by Vás tohle mohlo hodně zajímat.. (toho nadpisu si zase až tak nevšímejte, nevěděla jsem totiž co tam napsat xD)...V červencovém vydání časopisu Paris byla zveřejněna Vanessina fotka s článkem. Bohužel je ve Francouzštině, takže tomu moc nerozumím, ale na zdroji odkud to mám byl i menší překlad nebo spíš shrnutí hlavních věcí.

Například to, že si Vanessa hledá nový byt v Paříži, kam se přestěhuje i s dětmi, které začnou od září tohoto roku chodit tam do školy. A prý, že má i nového přítele, ale to se mi moc nezdá.. Ale kdo ví, jak to doopravdy mezi ní a Johnnym je.

V polovině srpna se objevil další rozhovor s Van, kde potvrdila, že tohle je jen zas bulvární výmysl a že i ona s dětmi zůstanou v Los Angeles..
http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Vanessa nahrává nové album!

4. srpna 2012 v 19:58 | Katka
Objevila se zpráva, že Vanessa nahrává nové album! Sama to potvrdila v jednom z nedávnch rozhovorů, kde řekla, že svůj čas tráví ve studiu a pracuje.

Je to skvělé, protože od jejího posledního studiového alba, kterým je album Divinidylle uplynulo 5 let! Jsem na to děsně zvědavá.:) Jo a ještě ped pár dny/týdny se objevila tahle fotka přímo ze studia!

imagebam.com

http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Kniha o Van?

31. července 2012 v 19:44 | Katka
Erwan Chuberre, je francouzský "specialista" na biografie. Napsal např. o Lady Gaga, Madonně, Britney Spiers a v neposlední řadě i Vanesse Paradis. Knihu napsal v roce 2009 - viz na obrázku vlevo - a příští rok (nebo spíš už letošní) se do toho chystá zas.

Tato kniha by měla vyjít někdy v Únoru 2013.

http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Vanessa Paradis a Johnny Depp

25. června 2012 v 20:54 | Katka
"Zbožňuji se na něj koukat, když je zamyšlený a řeší nějaký problém. Myslím, že je nepřekonatelně kouzelný."

Možná jste už četli články o rozchodu Vanessy Paradis s Johnnym Deppem na všelijakých bulvárech.. Ale myslím, že tentokrát nelžou. Vanessa se Johnnym zřejmě opravdu po 14 letech rozešla.

Nejdříve jsem si myslela, že je to jen nějaký bulvární výmysl, ale před pár dny to uvedl Johnnyho tiskový mluvčí. Samozřejmě tady nechci říkat, že je to na 100% jisté, ale tak logicky - proč by si Vanessa sháněla byt v Los Angeles, když už tam jeden mají.. Nebo proč už se neobjevují fotky od paparazzi, kde je Vanessa s Johnnym a děti jako například minulý rok? Ale tak možná se ještě k tomu alespoň jeden z nich vyjádří, kdo ví..

"Máme hodně úcty jeden k druhému. Oba víme, že pokud chceme, aby náš vztah pokračoval, musíme svému protějšku dát dostatek prostoru, a především si bezmezně věřit."

Z Van je opět kuřačka?

20. května 2012 v 19:54 | Katka
Dneska jsem našla další fotky (asi 40) z Chanel Show konané v zámecké zahradě ve Versailles, 14.5.2012. Mezi nimi byla i jedna fotka, kde je Vanessa s cigaretou.

Už dříve jsem četla v jednom rozhovoru, že se Vanessa kouření vzdala asi v roce 2005. Prý jí to ničilo hlas.. Ovšem, když se objevil photoshoot od Boo Georga (viz zde), tak je tam taktéž jedna fotka, kde drží cigaretu. Považovala jsem to pouze jako rekvizitu, ale při prohlížení těch nejnovějších fotek z Versailles jsem změnila názor... Fotka níže.

http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Duet // Vanessa Paradis a Alain Chamfort // Malaise en Malaisie

6. května 2012 v 19:28 | Katka
Píseň Malaise en Malaisie napsal Serge Gainsbourg (francouzský skladatel, zpěvák, herec a režisér) pro zpěváka Alaina Chamforta v roce 1981. Tuhle píseň pak od roku 1996 zpívala Vanessa Paradis na svých koncertech.

Ovšem letos (21.5.2012) vyjde Alainovo Chamfortovo nové album Elles & Lui, kde se objevila i tahle píseň, ale jako duet nazpívaný s Vanessou Paradis. Dám Vám sem na ukázku 2 verze této písně: 1. verzi, kterou zpívá jenom Vanessa, 2. verzi jako duet.

http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

(pokud by někdo nevěděl, jak spustit ten duet, tak stačí kliknout na takový to bílé kolečko se šipičkou uvnitř, pak by to mělo jít)

Kate Winslet's Golden Hat charity book

19. dubna 2012 v 20:43 | Katka
Asi vás zajímá ten nadpis, co? Ale tím se netrapte.. No nic zpět k tématu.
Nedávno ne objevila zpráva, že by se měla Vanessa objevit v knize od Kate Winslet - The Golden Hat: Talking back to Autism. V lednu 2012 Kate v rozhovoru pro časopis Easy living řekla, že se v knize objeví fotky cca 100 slavných lidí - např.: Leonarda di Capria, Angeliny Jolie, Stevena Spielberka a nakonec také Vanessy Paradis.

Kniha vyšla dneska (26.4.2012) a stojí $29.95. Dneska se už objevila i Foka Van, takže jí sem taktéž dávám:)
imagebam.com
http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Vanessa bude očekávána na módní přehlídce Chanel ve Versailles

17. dubna 2012 v 19:46 | Katka
Podle zdrojů by se měla Vanessa zůčastnit módní přehlídky Chanel, která se bude konat na zámku Versailles (nachází se poblíž Paříže) a to 14.5.2012.

Kromě Vanessy a Karla Ledgerfelda by se tam měly objevit Blake Lively, Diane Kruger nebo Anna Mouglais.

Ovšem tahle informace měla zůstat utajená pro veřejnost, ale nedávno jí zveřejnili v americkém vydání časopisu Elle.

imagebam.comimagebam.com
http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Nové album se začne nahrávat již tento rok v Září!

7. dubna 2012 v 20:03 | Katka
Objevila se zpráva, že Vanessa potvrdila, že jakmile dotočí film Soeur Marthe (ve kterém stvání postavu Sandrine Bonnaire), vrátí se do studia a začne nahrávat novou desku. Předpokládaný měsíc, kdy by se měla deska začít nahrávat je Září.

Na albu bude spolupracovat s Benjaminem Biolayem (francouzský zpěvák, skladatel a producent), který jí bude skládat hudbu a texty.
imagebam.com
http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Objeví se Vanessa na Chanel akcích v Tokiu?

20. března 2012 v 19:15 | Katka
Před nedávnem se objevila jedna zpráva, že se tento týden resp. už zítra se mají konat 3 akce od Chanel, kterých by se Vanessa měla (alespoň jedné) zúčastnit..

Akce se jmenuje "Chanel a Japonsko" a bude probíhat od 21.3.2012 - 23.3.2012. První den (21.3.2012) se bude konat výstava fotografií Karla Ledgerfelda, mezi kterými se objeví i portrét Vanessy Paradis či Sarah Jessica Parker. Druhý den (22.3.2012) bude v centru Tokia konat přehlídka modelů od Chanel na Jaro/Léto 2012 a poslední den (23.3.2012) bude otevřen v Tokiu nový butik s věci od Chanel.

Takže snad můžeme jen doufat, že se tam Vanessa objeví a tento blog nebude znít prázdnotou!:)

http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Další ceny // Jutra awards 2012

14. března 2012 v 19:13 | Katka
V tomto článku jsem před pár dněma psala, že Vanessa vyhrála cenu za nejlepší ženský herecký výkon ve filmu Cafe de Flore v Genie awards (což jsou kanadské ceny). ,

V neděli, 11.3.2012, se udíleli filmové ceny Jutra Awards v Quebecku, kde Vanessa získala další cenu za nejlepší ženský herecký výkon v Cafe de Flore. Ovšem, jak je známo, tak se na předávání opět neobjevila..

http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Další nový film s Van?

12. března 2012 v 20:37 | Katka
Film Cafe de Flore umožnil to, že Vanessa byla nominová v Genie Awards, kde vyhrála cenu za nejlepší ženský herecký výkon v tomto filmu. Teď se objevila zpráva, že by Van měla natáčet další film s režisérem tohoto filmu -> Jeanem-Marcem Valleém.

"Poprvé, když jsem jí uviděl, řekl jsem si že je příliš krásná a smyslná.. Ale když jsme se pak osobně setkali, mezi námi to nevyšlo... Ovšem když si přečetla scénář, mluvili jsme spolu po telefonu a já cítil, že to bude skvělé!" řekl režisér Jean-Marc Valleé.

Tím se ukázalo, že se nejspíše připravuje další projekt (film) s Van a režisérem Jeanem-Marcem Valleém!

Http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Vanessa vyhrála cenu!

9. března 2012 v 11:13 | Katka
Včera se předávali ceny Genie Awards, kde nebyla nominovaná jenom Vanessa Paradis, ale samotný film Cafe de Flore, který měl 13 nominací!

Vanessa vyhrála cenu za nejlepší ženský herecký výkon v tomto filmu (Cafe de Flore), ale bohužel se opět nezúčastnila... Předávání se zůčastnil režisér Jean-Marc Valleé a herečka Helena Florent.

Samotný film Cafe de Flore vyhrál 2 ceny - Nejlepší efekty a Best make-up!

Takže moc gratuluji!

http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Videoklip La seine vyhrál!

5. března 2012 v 18:53 | Katka
Každoročně se ve Francii udílejí ceny za hudbu, Victoires de la Musique. Letos se ceny udíleli 3.3. 2012 v Paříži a jak už jsem před nedávnem psala, byl na tyto ceny nominován i videoklip k písničce La Seine, kterou nazpívala Vanessa Paradis a Matthieu Chedid a pokud jste viděli animák Příšera v Paříži, jistě jste jí tam mohli slyšet..

Skvělá zpráva je, že videoklip vyhrál v kategorii Videoklip roku. Ta špatná, že se na předávání neobjevila ani Vanessa a ani Matthieu..

Kdo videoklip ještě neviděl, tak klikněte zde.
A kdo by si chtěl stáhnout již zmiňovaný animák Příšera v Paříži, tak více se dozvíte v tomto článku..

http://Katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Příšera v Paříži - Stahujte zde

24. února 2012 v 21:47 | Katka
Po mém velkém pátrání na odkaz ke stažení tohoto filmu, jsem se konečně dopídila..:)

Film není ve Francouzštině, nýbrž v Angličtině, což si myslim, že je docela dobré.. Bohužel cz titulky k filmu jsem nenašla.. Buď se ještě neobjevili nebo neumím pořádně hledat.. :D

Film jsem našla nejen vcelku (1.62 GB), ale i rozdělený na 2 části (CD 1, CD2). Vcelku mi ten film nešel stáhnout (mám asi divný torrent..), takže mám stažené ty 2 části..

Pak mi napište, jak se Vám film líbil!:) Mě totiž strašně..:)

Film (K)lamač srdcí na Nově a Nova Cinema!

14. února 2012 v 21:36 | Katka
Za tuhle novinku děkuji Sábě, ptž. já se poslední dobou na televizi nekoukám, takže bych to prošvihla:)

Takže film (K)lamač srdcí, ve kterém Vanessa hraje jednu z hlavních rolí společně s jejím hereckým kolegou Romainem Durisem, dávají 19.2.2012 (neděle) ve 12:55h na Nově a pak druhý den 20.2.2012 (pondělí) v 10:55h.

Pokud jste tento film neviděli, tak ho vřele doporučuji:) Jestli chcete vědět více, tak klikněte zde (odkaz Vás přesměruje na filmografii na tomto blogu, kde si film najdete..:)

Zdroj - http://sabkyyyy.blog.cz/ // Děkuju!:)

Van // New project // Film

5. února 2012 v 20:04 | Katka
Vanessa by měla v létě tohoto roku natáčet nový film Soeur Marthe (Sestra Marta). Režírovat by ho měla režisérka Anne-Marie Etienne a Vanessa by si měla zahrát po boku Francouzské herečky Sandrine Bonnaire. K této novince se ještě objevil menší 'obsah' o čem tak ten film bude. Je to přeloženo v Google překladači, ptž. Francouzsky bohužel neumím, takže to prosím berte s rezervou..:)

When Jane's down because of this small road of Provence, it comes with, scribbled on a piece of paper, the address of Benedictine convent. She rang the convent door, haggard, and refusing all questions about his fragile state, asked to take refuge there a few days.

http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!

Vanessa Paradis a Johnny Depp se spolu nerozcházejí!

26. ledna 2012 v 19:53 | Katka
Na začátku roku 2012 se začala šířit po internetu (bulvárech) informace s tím, že se Vanessa s jejím dlouholetým přítelem Johnnym Deppem rozcházejí.. Ovšem Vanessa byla před pár dny byla hostem na Francouzské talkshow Le Grand Journal, kde to popřela. Dávám sem to hlavní co bylo v tom rozhovoru, ale v angličtině, takže snad nevadí...


"The press is going on about this separation with Johnny Depp ... How do you handle these rumors?" asked Massenet [PEOPLE's French correspondent translated the interview]. "It depends which rumor," Paradis replied. "Here, this is one which could hurt my family. After that ... they say that we have 52 houses in France, we separate in winter, we get married every summer. Me, I'm in my 12th pregnancy. All this is, I don't know, because the Queen of England didn't lose her teeth this week and there's nothing happening," Paradis continues of the coverage of her relationship with Depp, 48. "And to finish the rumors off, they are false?" asked the program's host, Michel Denisot. "Yes, they are false," she replied.

http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!
 
 

Reklama

Fancluby ve kterých jsem zapsaná