Scooter > Novinky

Vote for Scooter!

20. listopadu 2011 v 18:49 | Katka
Jako každým rokem jsou Scooter nominovaní na "The Dome". Tentokrát se singlem "The only one", který vyšel letos v květnu.
Anketu, kde pro ně můžete hlásnout, naleznete zde .

Album "The big mash up" odloženo na Září nebo Říjen!

17. července 2011 v 1:10 | Katka
Po koncertu Stadium Techno Inferno se konala afrterparty v jednom klubu s názvem H1, H.P. odpověděl na několik otzek.. H.P. řekl, že nové album "The big mash up" vyjde v Září nebo v Říjnu. "Myslím, že jsme celý rok pracovaly na album v opačném směru" říká H.P. "chtěli jsme, aby to bylo ve stylu Electro House, ale teď jsme si uvědomili, že to není náš styl." Vzpomínám si, že Rick krátce předtím říkal, že je dokončeno 7 skladeb pro nové album. Že by se Scooteři rozhodly začít znovu? Je nové album přepsané na jiný styl? "V posledních měsících jsme se snažili udělat tolik věcí a k tomu nahrávat nové album. Snažili jsme se udělat kombinace Trance, Dance a House.. Ale uvědomily jsme si, že by bylo dobré se vrátit ke kořenům Scooter.." řekl Rick.
http://scooterplanet.ru/ + můj překlad! Kopírovat se zdrojem..!

Scooter byly na dovolené!

15. července 2011 v 0:05 | Katka
Na konci června Scooteři napsali na jejich officiální stránku na facebooku, že po zítřejším festivalu budou mít krátkou přestávku.. Podle mě si to zaslouží, protože pořád cestují po festivalech a koncertech.. Samozřejmě, že kluci jsou unavení a potřebují si dát pauzu, protože jsou to jenom lidé.. Ale ve středu napsaly, že jsou zpět z Maďarska a pracují na albu, které předělávají.. Ale více příštím článku...
http://scooterplanet.ru/ + můj překlad a úpravy!

Scooter - live in Hambug

28. června 2011 v 0:01 | Katka
Minulý rok vydali Scooter DVD nazvané Live in Hamburg.. Je to záznam z koncertu.. Kdo by se chtěl na to podívat může stahovat zde: http://www.ulozto.cz/7621587/scooter-live-in-hamburg-2010-avi. Já na to už koukala a je to fakt dobrý! =)

Letos bmělo být také DVD ke koncertu v Hamburku (The stadium techno Inferno)... No uvidíme =)
.. Katka =)

Scooter - interwiew on Facebook

23. května 2011 v 0:01 | Katka
20.5. byly Scooter na jejich officiální facebookové stránce a rozhodli se, že věnují celou hodinu chatu s fanoušky.. Reagovali na docela slušné množství otázek, z kterých jsem vybrala ty nejzajímavější, které jste ze Scooteru mohly vymámit:

  • Video záznam z koncertu The Stadium Techno Inferno se bude promítat některých kinech v Evropě a možná vyjde na DVD a Blu-Ray
  • Na novém album Big Mash Up bude 11 až 13 písní
  • Big Mash Up je směs spoustu zajímavých věcí s vlivem hudebních žánrů jako je Trance, Electro, Trouse a Hardstyle
  • V soušasné době je uděláno 7 skladeb pro nové album. Ale pořád kluci pracují na jejich zlepšení
  • Koncert The Stadium Techno Inferno bude trvat 2 hodiny, možná i déle..
  • Možná, že na novém album bude skladba s vokály H.P.ho. Kluci se pokusí něco napsat..
  • Scooter už vydali 2 singly (Friends Turbo, The Only One) z nového alba. Před vydáním alba bude vydán další nový singl
  • Chris Avantgarde doposud pracoval jako asistent v ateliéru Scooteru, ale teď je už dost starý na to, aby podepsal smlouvu s Kontor Records.. Pomáhá klukům nejen napsat písně, ale možná bude i nový člen skupiny!

The Only One (ukázka)

7. května 2011 v 0:02 | Katka

Objevila se ukázka nového Scooterovského singlu The Only One (20.5.2011). Poslechnout si jí můžete zde: http://www.junodownload.com/products/the-only-one/1745579-02/. Já jsem s ním docela spokojená :-)

Cover k singlu (čekala jsem teda lepší.. no nic):

Techno-světové hvězdy Scooter budou hrát v HSV-Arena

3. května 2011 v 0:02 | Katka
H.P.Baxxter (45) - zpěv, Rick J. Jordan (42) - klávesy, Michael Simon (38) - bicí automat. Scooter letos uskuteční koncert v jejich rodném městě - Hamburgu.
Na 25. červen je připraven koncert s velkým zvukem a světelnou show v HSV-Stadionu. Frontman H.P. slibuje: "Koncert začne jako hlasitý třesk". 100 členů "posádky" má stavět podium, která má několik úrovní, aby vydrželo 30 tanečníků. Stereo systém má 240 000 wattů. Náklady na výrobu "Stadium Techno Inferno" je milion euro. (Přepočtu cca 25 000 000 korun). H.P. dále řekl co můžeme očekávat: "Je to předběžné, ale bude nějaký DJs kousek, pak by jsme hráli 2 hodiny. Bude to takový průřez 17-let Scooter. Nic méně zazní nové písně, které uslyšíte předstihu z našeho nového alba The big mash up, které se objeví v Srpnu.
__________________
Co je to úspěch?
H.P.: "Začali jsme malý, ale propracovali jsme se. Máme i "vypěstované" publikum, dokonce tam chodí i rodiče s dětmi."
__________________
12 000 míst už pryč, 25 000 ventilátory vešly do stadiónu. Vstupenky stojí € 37.50 do € 58.30.
FASTER HARDER SCOOTER!
http://katka2010-blog.blog.cz/ - Kopírovat se zdrojem!

Rychlá novinky okolo Scooteru :)

2. května 2011 v 21:54 | Katka

Je to na rychlo. Poslední dobou články přednastavuju, ale tenhle ne..
Cca před hodinou přidali Scooter příspěvek na Facebook, že zítra (3.5.2011) se v Berlíně začne natáčet klip k novému singlu The Only One.. Doufám, že bude video nebo nějaké fotky z natáčení.. :-D

Pár novinek okolo Scooteru :)

1. května 2011 v 0:10 | Katka
- 15.4. vyšel (nebo spíš byl dán na http://youtube.com/) nový singel FRIENDS TUBRO, který patří k filmu New Kids. Nedala jsem ho sem proto, že ho sem chci dát až doplním jejich singly (což bude někdy koncem května).

- V pátek (29/4/2011) zveřejnily Scooter na officiální stránku jejich Facebooku, že nové album bude až v Srpnu a bude jmenovat The Big Mash Up. Ale dvě skladby z tohoto alba už předvedou na koncertě v Hamburgu s názvem The Stadium Techno Inferno 2011 a bude se konat 25-06-2011

- Další nový singel vyjde někdy koncem května

Máme se na co těšit :)

Scooter - Headliner Festivalu Benátská Noc

24. dubna 2011 v 0:38 | Katka
Program letošního festivalu Benátská noc, který se uskuteční od 29. do 31. července, uspokojí doslova každého. Pestrou paletu hudebních vystoupení aktuálně organizátoři doplnili o hvězdnou formaci pro sobotní večer. Přijede německá skupina Scooter!
Benátská noc se může pyšnit také vystoupením italské kapely Lacuna Coil nebo americké legendy Dream Theater . Během festivalového programu vystoupí také Lucie Bílá, Nightwork, Chinaski, Eddie Stoilow, Aneta Langerová, David Koller a mnoho mnoho dalších. Výběr účinkujících jen potvrzuje motto festivalu - rodinný. Každý si najde svoje oblíbené. I pro děti se chystá vystoupení Kašpárku pro děti, různé atrakce a oddychová zóna. Všechny pobaví tradiční neckiáda nebo letošní novinkový turnaj v beach volejbalu.
To co si již pomalu štěbetali vrabci na střeše je skutečností. Žádné výmysly a mystifikace. Do Malé Skály míří uragán jménem Scooter v čele s showmanem H.P. Baxxtrem. Možná si někdo řekne, co dělá tahle formace na rockovém festivalu? Nenechte se zmást, jejich publikum je opravdu širokospektré. A do sobotního programu přesně zapadají. Pobavit, zaskákat, zabékat...
Benátská noc se tak dále rozrůstá o další hudební styl a potvrzuje svoji pestrost programu opravdu pro všechny.

Friends Turbo

5. dubna 2011 v 11:18 | Katka

Čekání se vyplatilo a ten den konečně nadešel! 15. dubna 2011 je datum, kdy vyjde nový singl Scooter Friends Turbo. Zároveň se jedná i o ústřední melodii k filmu New Kids Turbo, který přijde do kin 21. dubna 2011 v Německu a pak i v dalších zemích.
Friends (2011) se stane ústřední melodií nového filmu New Kids Turbo. Trochu v rozporu s naší dřívější politikou nikdy nevydat starý hit v novém, na zvláštní přání jsme jen pro tento film předělali singl Friends. Toto tedy bude nový singl s New Kids ve videoklipu!

Scooter opět nominovaní..

30. března 2011 v 19:29 | Katka

Scooter jsou opět nominovaní.. Pokud je chcete podpořit, stačí zaškrtnout políčko Scooter a dát vote.. Odkaz: http://comet.viva.tv/galleries/1093-bester-liveact
... Katka =)

Dneska jsou Scooter v Brně!

18. března 2011 v 0:01 | Katka

Jsme se dočkaly.. dneska,18.3.2011 dorazí (nebo už tu je) skupina Scooter do Brna, aby tu předvedla pořádnou show! Tak co, kdo z Vás jede? Já ne.. Škoda... :( Fotky, popis koncertu + videa jsem dám co nejdříve to půjde..

Předpokládaný tracklist (ale není jistý):
01 Intro
02 J'adore Hardcore
03 Posse (I Need You On The Floor)
04 Jumping All Over The World
05 The Question Is What Is The Question?
06 F*ck The Millennium/Call Me Manana
07 Weekend
08 Stuck On Replay
09 One (Always Hardcore)
10 Ramp! (The Logical Song)
11 Jump That Rock (Whatever You Want)
12 Nessaja
13 Maria (I Like It Loud)
14 How Much Is The Fish?
15 Endless Summer/Hyper Hyper/Move Your Ass!

Plakáty:
Lístek (né můj - já nejedu :-(((()

Scooter v Brně: Chtějí Hifi, led a vodku s pivem!

4. března 2011 v 0:05 | Katka
Už za pár dní vystoupí v Brně německá partička DJ's Scooter, která svými hity jako Fire nebo Ramp strhla nejen Německo ale i celou Evropu. A Koncert chtějí zapít hektolitry alkoholu!
Scooter jsou jednou z mála německých skupin, kterým se podařilo určovat hudební směr jak doma, tak v zahraničí. Významně ovlivnili vývoj světové pop music a po více než desetiletí o sobě stále dávají vědět. Do Brna přicestuje 16-tičlenný tým - tříčlennou kapelu doprovázejí tanečníci, management a technici.
Pro ubytování kapely musí být zvolen minimálně tříhvězdičkový hotel, místní přepravu budou zajišťovat 2 limuzíny Mercedes Benz třídy S a devítimístná dodávka. Perličkou je podmínka, že v jednom z hotelových pokojů pro kapelu, musí být kromě minibaru, televize a klimatizace také Hifi věž.
Do šaten v místě konání koncertu si pak kapela přeje 24 piv Beck´s nebo Heineken, 2 láhve Absolut vodky, 3 láhve Pfaelzer vína, dále džusy, Red Bull, colu, vodu, čaj, kávu, 10 kg kostek ledu, sendviče a k tomu všemu také CD přehrávač s kompletním soundsystémem. Exploze energie a strhující show v pátek 18. 3. 2011 od 19 hodin v Brně!


SOUTĚŽTE O VSTUPENKY NA KONCERT SCOOTER!

3. března 2011 v 18:22 | Katka

Jedinečná šance vyhrát 2 vstupenky na stání a 2 VIP vstupenky na nadcházející koncert Scooter v Brně. Stačí odpovědět na jednoduché otázky:
1/ Od turné We Like It Loud '04 hráli Scooter během turné B-side skladbu. Jak se jmenovala?
2/ Jaké je hlavní město Brazílie?

Pokud chcete vyhrát vstupenku na stání, pošlete odpověď na první otázku na email scootertechno.i@hotmail.com, pokud chcete vyhrát VIP vstupenku, pošlete odpovědi na obě otázky na stejný email. Vstupenky se vyhrávají po jedné, jelikož nezbývá moc času do turné, soutěž ukončíme v neděli 13. 3. 2011.

Scooterům zrušili koncert v půlce představení!

15. února 2011 v 0:06 | Katka
Katka2010-blog.blog.cz
Scooter vystupovali v sobotu 12.2.2011 ve Finsku - Vantaa (Helsinki). Bohužel jim během vysoupení přišel oznámit jeden z prodejců lístků, že mají okamžitě skončit! Důvod byl jasný: Kapacita byla asi 1500 lidí, ale prodalo se okolo 2500 lístků, takže byla tlačenice a řešila to policie..
Ve videu je to všechno vidět.. I jak se H.P. omlouvá a jak je diváci vypískaly..

Video:

Podpořte prosím Scooter! :-)

9. února 2011 v 0:01 | Katka
katka2010-blog.blog.cz
Jako každý rok se koná předávání cen s názvem "ViVa Comet" a jako každý rok je mezi nominovanými i skupina Scooter. Prosím podpořte je ZDE. Stačí jenom zatrhnout políčko s názvem SCOOTER a dát vote...

Edit (18:55)
Dneska 9.2.2011 slaví Scooter své 17. narozeniny od jejich vzniku, takže přeji všechno nejlepší!!!! :-)
.... Katka =)

Scooter in Hamburg!

24. ledna 2011 v 15:15 | Katka
Katka2010-blog.blog.cz
V sobotu 25. června 2011 bude čas na THE STADIUM TECHNO INFERNO - a poprvé Scooter zapálí ohromné množství pyrotechniky přímo v Imtech Aréně v Hamburku. Nezmeškejte tento senzační moment!

Plakáty:
originální:

Někde v Hanburgu:

Trailer ZDE
Lístky k zakoupení: http://www.ticketonline.com/de/de/production/227004-Scooter/

Scooter v Brně!

13. prosince 2010 v 19:39 | Katka

Více pod perexem
Jen si tak brouzdám na netu a najdu tohle.. Škoda jen, že je to takhle daleko... :-( Kdyby hráli např.: v Plzni, tak mám první místo u beden :D
 
 

Reklama
Fancluby ve kterých jsem zapsaná