Blog Site // About Blog

Poupravení blogu

15. ledna 2012 v 0:02 | Katka
Využiju toho, že teďko není nic nového a tak napíšu o pár změnách, které se dějí na tomto blogu. Poslední dny se nějak nudím a tak to tu předělávám .. nebo spíš poupravuju. Týká se to o přehlednosti v dvou rozcestnících u Vanessy.. 1. jsou akce na které se můžete podívat zde. A podobně jsou na tom také photoshoots - náhled zde. Dále bych chtěla trochu předělat filmografii a v posledních dnech pracuji i na přehlednosti jejích písniček. To samé udělám za čas i u Michaela.. Včera jsem dostala krásné ikonky na fanclub Vanessy Paradis od Moniky. Ještě jednou moc děkuju! Kdo by jste se chtěl ještě zapsat - můžete zde. Snad se vám tyhle drobné změny líbí..:)
.. Katka

Jo a ještě pro Toxique, která se zúčastnila Narozeninové bleskovky Van, tak mám diplom:) Promiň, že to tak dlouho trvalo, ale úplně jsem na to zapomněla! :D

Blog // Kontrola SB

24. listopadu 2011 v 20:57 | Katka
Vím, že už zase Vás s tímhle otravuju, ale je to potřeba (a taky naposled..). Přes prázdniny hodně blogu skončilo nebo mají "pauzu", takže potřebuju zjistit kolik mám SB, abych mohla udělat náběr... Kdo chce zůstat, tak prosím vyplńte toto:

1. Přezdívka
2. Blog
3. Proč chceš zústat SB
4. Family / Elite / Top
5. Co na ikonku?

Chápu, že taky neobíhám každý den všechny - vždycky jenom jednu část pak druhý den tu druhou.. Ale snažím se! Bohužel ve škole je toho moc... Jsem v 8. třídě, takže se snažím víc než ty minulé roky a chci mít na vysvědčení lepší známky než vloni.. Snad mě chápete..
.. Katka

Informace

12. října 2011 v 21:12 | Katka
// Na blogu stále probíhá rekonstrukce, teď hlavně menu a rozcestníků.. Před nedávnem jste tu mohli vidět různé rozcestníky, které patří k Vanesse a Michaelovi. Různými rubrikami a i samotnými rozcestníky jsem se inspirovala u jednoho z mých SB - Snad nevadí. (Jak to vypadá v hlavním rozcesníku Vannie a Michaela se můžete podívat na minuatůře dole).

// Další změnou je menu. Hned nahoře jsou takové malé tři vlaječky Anglie, Francie a Německa, Takže tento blog je překládán do Angličtiny, Francouzštiny a Němčiny..
Dále jsem tam dala sdíčko s Vanessou a pod ním je napsáno všechno základní (miniatura č.1). Pod infem je Vanessy kalendář akcí (miniatura č.1). Pak jsem tam přidala ještě projekty na kterých právě dělá (miniatura č.2) a pod nimi poslední fotky (miniatura č.3). Nakonec jsem vyměnila Ikonku fanclubu (miniatura č.4).

// Nakonec ještě ať to můžu smazat z horního volitélného boxu je nového to, že mám každou středu orchestr až do 20:00 hod. (s víjimkou dneška - odpadlo to..). Články budu přednastavovat, tak se prosím Vás nedivte, že jste nějaké fotky už x krát viděli..
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
... Katka =)

Wanna be?

7. října 2011 v 10:05 | Katka
Kdo by chtěl se mnou spřátelit, tak prosím vyplňte tyto body:
1) Jméno / Přezdívka
2) Blog / Web
3) Zaměření blogu / webu

Pokud se mi Váš blog bude líbit, tak se ozvu...!
.. Katka =)

Informace 1.7

16. září 2011 v 22:21 | Katka
Po dlouhé době opět s nějakými změnami na blogu.. =) Před cca měsícem jsem psala, že mi zmizely obrázky z blogu (75% obrázků - teda co vim u Vanessy) u Heleny, Johnnyho a H.P.ho jsem to zatím neprohledávala.. Takže už je to z velké části opravené.. Trochu jsou předělané i rozcestníky (u Vannie a Michaela) - hlavně ten hlavní > ukázka dole =) a články také mají novou podobu (viz dole)...
Když jsem tak projížděla ty fotky, tak jsem zjistila, že polovina fotek kde je Vanessa, tak jsou okopírovány od Toxique - Za což se jí moc omlouvám. Našla jsem si konečně víc zdrojů, takže už od ní nebudu kopírovat...!
V 1. polovině srpna tady byla anketa "diskuze V. Paradis" - To jste zvolili, že ano. Na tý už "pracuju" =D Asi zítra se tu objeví nějaké téma... V 2. polovině Srpna tu byla anketa jestli mám přidávat více článků s Michaelem nebo H.P.m - zvolili jste, že s Michaelem (což jste si asi tady všimli =)). Tak to je asi tak všechno..
imagebam.comimagebam.com
... Katka =)

Obrázky.... =/

30. srpna 2011 v 20:42 | Katka
Na mém blogu jsem narazila už na pár/dost článků ve kterých byly obrázky, ale najednou nefungují... Děje se Vám to taky? Takže během školního roku budu nejen dodělávat rekunstrukci, ale znova obnovovat staré články, kde byly obrázky.. Děkuju ještě jednou, že jste mi upozornili na ty obrázky ve Vanessiných photoshootech.. Jinak bych si toho asi nevšimla. Během zítra "projedu" všechny články s Vanessou a Michaelem kde byli obrázky a pak to dodělám...
... Katka =)

Ikonky dokončeny!!! =)

10. srpna 2011 v 0:10 | Katka
Ty předchozí ikonky se moc nelíbily a tak jsem udělala jiné.. Doufám, že se vám všem ta svoje ikonky líbí a kdyby ne, tak napište.. =)
Ty velké ikonky jsou na blogy, které se mnou spřátelili jako první.. (Sice vanessachantalparadis.blog.cz se mnou spřátelil až ted, ale adminku znám z blogu betty-johnny.blog.cz.. =)).
.... Katka =)

Náhled:
Elite Top

Rekonstrukce mého blogu III.

5. srpna 2011 v 0:20 | Katka
Ták.. Rekunstukce se pomalu chyluje ke konci! Hurá!! :D Mohli jste si už pár dní všimnout nového menu.. Ty oddělovače (Vannie, Novinky,...) jsou udělaný v barvě nového dessu, který tu bude až v Září (fotky v záhlaví budou z photoshootu Paola Riverse - kdo neví, tak se podívejte v menu do POTM..=)). Pokud budete chtít hledat rubriku Vanessy - stačí kliknout na velkou fotku v menu.. =) Co se týče ikonek SB, tak je ještě do konce prázdnin dodělám! Ti co je mají se snad líbí =) Do rubrik jakou jsou: Akce 2010-2012 či filmografie radši ani nekoukejte =D Je tam strašný "bordel". =D Snažim se to, ale promazávat nebo rozdělovat do nových rubrik. Chybí mi udělat rozcestník "Akce 2011, 2010,2009,...", ale to ted dělat nebudu, ptž. už mi to nebaví..! Udělam to asi až bude škola.. =)
A teď jak to bude po zbytek prázdnin se mnou... Já bych měla jet na 14 dní do Chorvatska s tátou, ale nevím jak to vyjde finančně.. (měly bychom jen 13.8.-27.2011) Ale to se ozvu až to budu vědět na 100%, jo? =)
.... Katka =)

Rekunstrukce mého blogu II.

26. července 2011 v 0:10 | Katka
Asi po týdnu se hlásím s novými změnami na tomto blogu.. =) Bude to tu napsáno stručněji než předtím.. Takže, jak první změny jste si mohli všimnout, že "Photo of the week" jsem vyměnila POTM. Bude to pro mě i lepší, ptž. nebudu muset vymýšlet témata a shánět fotky na každý týden.. =) Další změna je menu. Smazala jsem obrázky členů na tomto blogu a nechala tam jen Vanessu. =) Pod tím můžete vidět projekty a její nejnověkší písničku "La Seine". (Kdyby jste hledali odkaz na hlavní rozcestník Vanessy, tak to během týdne ještě udělám.. Ale to pak dám ještě vědět..). =) Jak za třetí jsem se vrhla na fotky u akcí 2010, ptž jsem si všimla, že mi tam toho spousta chybí.. (náhled, jak to vypadá je v článku). Dále ještě pak na písničky u Vanessy (opět náhled v článku).. Tyto rozcestníky se tu objeví na konci prázdnin.. Co se týče ikonek, tak ty budete mít taky někdy příští měsíc.. Prostě až tato rekonstrukce zkončí.. =)
... Katka =)

Rekunstrukce mého blogu I.

22. července 2011 v 0:10 | Katka
Po dlouhé době se hlásím s nějakou změnou tady na blogu =) Od začátku prázdnin tu provádím rekunstrukci v rubrice "Vanessa Paradis". Nejdřív jsem se 'vrhla' na Photoshooty.. Dva rozcestníky jste tu už mohlli vidět.... Děsný! Na 50 photoshootů udělat nebo najít informace (fotograf, rok,..) - fuj. No, ještě, že toto je za mnou =D Ale podle mě je to teď přehlednější.. Posledních pár dní se "peru" s rubrikou "Events". To je to samé, ale to naštěstí je méně fotek než u photoshootů =). Když si tady najdete rubriku s Vanessou (Tady) a kliknete na "Galerie" uvidíte tam nové rubriky.. Fotky v nich žádné ještě nejsou, ale ty jsem založila až jednou nebude zase přidávat (ted' není, ale jak jsou tady na blogu přednastavené ty články, tak to tady nechci plácat všechno najednou.. takže to tu bude až bude škola.. =)). Až tu budou další změny, tak zase vás informuju =)
Jinak stále připomínám, že se můžete zapisovat do Fanclubů...Vanessy Paradis, Heleny Bonham Carter či Scooteru
Nebo můžete posílat své výtvory s Vanessou do mého projektu.. (email: katka2010-blog.blog.cz). Prosím když mi tam něco pošlete, tak mi to napiště do komentářů jinak si toho nevšimnu..
.... Katka =)

Rozdělení SB

18. července 2011 v 23:05 | Katka
Na začátku prázdnin tu byla kontrola SB, ale jelikož jsem zjistila, že by to nemělo cenu dělat, tak udělám toto.. Do článku mi napište jen jaká skupina chcete být a co na ikonku.. Nikoho mazat nebudu jenom udělám tímto článkem "čoro moro" v seznamu SB.. =)
1) ELITE x TOP
2) Co na ikonku
... Katka =)

Informace 1.0

31. května 2011 v 0:03 | Katka

Dneska to nemusíte ani číst.. Jedná se totiž o nové rubriky na blogu.. =) Je jich málo ...Já jenom chci abyste věděli, že tu jsou a jak budou funguvat.. =)
1) Vanessa Paradis - Rozhovory (videa) > No, tak to snad nemusím vyslětlovat =D
________________________
2) Vanessa a Johnny - Děti > Chtěla jsem tu mít alespoň jednu rubriku o jejich dětech... Dělit ji nebudu, budu tam dávat fotky, novinky najednou, jak u Lily tak u Jacka...
________________________
3) Michael Simon - Akce > (tohle platí i u H.P.ho :)). U některých fotek nevím z jakého roku jsou a tak to nebudu rozdělovat na 2010, 2009,.. ale budu to dávat do jedné rubriky.. To samé u paparazzi...
________________________
4) Scooter - Denní Facebookové zprávy > to bude většinou na víkendy nebo když se tu objevím večer.. Scooter dávají na jejich officiální stránce každý den nebo obden nějaké novinky a tak by byla škoda to tu nemít.. Většinou jsou u toho nějaké nové nebo zajímavé obrázky.. Pár článku pro ukázku tu už bylo..

Tak to je vše...
.. Katka =)

Informace o blogu 0.9

25. května 2011 v 0:02 | Katka

Tak se opět hlásím s informací o tomto blogu, ale nebudu to nějak rozepisovat...
Jelikož je u nás (zatím) krásně - svítí sluníčko, je 25 stupňů.. Prostě nádhera =) Tak tu možná každý den nebudu.. Uvidim.. Co se týče blogu, ten pozastavovat nechci.. Články se pokusím přednastavit, aby byly alespoň 2 denně. Vím, poslední dobou to tu není o Vanesse, ale spíše o Scooteru.. Za to se omlouvám, ale jak u Vanessy tak u Johnnyho nic nového není a fotky u Heleny doplním až o velkých prázdninách... Snad neva... Co se týče nového dessu, tak bych ho tady zatím nechala. Docela se mi líbí (Ale samochvála smrdí, takže radši už budu mlčet =D). Co se týče SB, tak se omlouvám, že málo obíhám.. Pokusím se to někdy v budoucnu napravit ;)
____________________________________
Dále připomínám, že ten kdo chce, tak se může stále zapsat do fanclubu Heleny nebo Scooteru..!
... Katka =)

Informace 0.8

5. května 2011 v 14:11 | Katka

Já vím, zase Vás otravuju.. Ale co.. bude to krátké. :-)
Posdlední dobou toho moc okolo Vanessa, Johnnyho a ani Heleny moc není, takže budu přidávat články se Scooterem. Samozřejmě to tu nebude jen o nich.. Vanessa, Johnny a Helča tu budou taky. Ale budou tu staré články, fotky.. Myslím např.: fotky z paparazzi 2010, různé novinky, rozhovory atd. U Scooteru je toho tedko moc. Nové rozhovory, fotky.. Snad neva.. Budou tu i články mimo téma blogu, takže se zde nudit nebudute ;-)

... Katka =)

Blog // Moje ikonky

2. května 2011 v 0:03 | Katka
Vanessa Paradis


Michael Simon


Ikonky udělané od někoho pro mě

Helena Bonham Carter - Fanclub

20. dubna 2011 v 22:37 | Katka
Vanessa i Johnny už fanclub mají a tak jsem udělala anketu s tím, že jste si mohli zvolit s kým Fanclub chcete.. Zvolili jste Helenu - Což jsem velmi ráda! Stačí napsat do komentářů odpovědi na body níže a dát si ikonku na blog..
(Pokud nebude klikací, tak mi to prosím napište a já se to pokusím opravit.. :)

1) Jméno/Přezdívka
2) Blog
3) Tvůj nejoblíbenější film s Helenkou
4) Jak dlouho jí znáš
5) Dej si prosím ikonku s Hel na blog, OK? :-)
= Seznam zapsaných fanoušků =
Kate Knighetly - http://katka001.blog.cz

Jaký fanklub?

19. dubna 2011 v 10:41 | Katka

Chtěla bych tady založit Fanclub.. Johnny a Vanessa už ho mají, tak jsem myslela s Helenou, ale zase mít blog hlavně o Vanesse a nemít tu s ní fanclub mi přišlo takové "blbé". Tak Vás nechám rozhodnout s kým by měl být.. Viz anketa v článku...
... předem díky - Katka =)

Hodnocení mého blogu

18. dubna 2011 v 11:25 | Katka
Blog: http://katka2010-blog.blog.cz/

První dojem - 9/10
Design - 9/10
Přehlednost - 10/10
Aktivita - 10/10
Obsah - 10/10
Menu -10/10
Celkový dojem - 9/10

Celkem: 67/70

Pozn.
Tak tenhle blog je o něco lepší než blog v předchozím hodnocení, ale podle mě je takový, že ani nějak nezaujme ani nic nezkazí. Design máš docela pěkný, jenom volitelný horní box ti trošku zasahuje do menu, tak to kdyžtak sprav, ale jinak se tam vyznám, menu máš pěkné,články dobré, takže až na nějaké drobnosti máš moc hezký blog.. ;)

Informace o blogu 0.7

13. dubna 2011 v 20:27 | Katka
Poslední dobou nemám moc času a tak články přednastavuju.. (což jste si asi už všimli.. ;)). Ve škole se na nás vrhli s písemkami a honí nás jak já nevim koho :D Je to děs.. Na každý den jsou přednastaveny 3 články..
Poslední dobou se blog.cz nějak asi zase vylepšuje, takže mi nejdou moc přidávat články s obrázky nebo mi to samo automaticky odhlásí i když například píšu nějaký článek.. Hrůza..! Snad to bude brzy lepší..

.... Katka =)

Informace 0.6

5. dubna 2011 v 19:36 | Katka

Tento týden bych chtěla u Vanessy dopnit rubriku "Filmografie".. Na každý den je přednastaven jeden článek s filmem.. Je to seřazené, jak byly natočeny (např.: Zamilovaná čaroděka - 1997, Poloviční šance - 1998...). Poslední dobou jsem zanedbávala Helenu a drobet i Johnnyho.. Takže se tu budou objevovat články i s nimi.. A u Scooteru jsem zahájila už asi minulý týden dolnění písniček (jenom singlu - těch je asi 45.. normálních písniček je asi okolo 70), ptž. jak už jsem psala, tak 15.4. má vyjít nový singel a tak je tu chci mít.. Opět budou seřazeny, jak jdou za sebou..

V sobotu začne SONHerec/Herečka, ale to Vám všem, kteří jste se přihlásili ještě napíšu na blog.. :-)
.... Katka =)
 
 

Reklama

Fancluby ve kterých jsem zapsaná