Blog Site

Jak to bude s blogem dál..

23. října 2012 v 20:45 | Katka
Ahoj,
tak po dlouhé odmlce zase zpět:) Já vím, že poslední +- půlrok jsou ty moje neustálý omluvy už trapný, ale chci, aby jste věděli, že na tento blog jsem opravdu nezapomněla. Poslední článek tu byl 31.9.2012, což je skoro už měsíc. Kromě mé lenosti v tom hraje taky velkou roli škola, ale ještě větší hudebka. Občas mám pocit, že tam budu přespávat, když vlastně 3x týdně příjdu až okolo osmé večer, pak už není nálada na nic. Navíc od té doby nebylo ani moc novinek okolo Van, snad asi 2x paparazzi, jedna akce a novinka, nic víc. Pokud tedy mi po večerech zbyde čas, tak jsem spíš na mém druhém blogu - o Michaelu Simonovi, kterého jistě znáte z minulých let. Je tam poslední dobou fakt dost novinek, takže mi to bavilo víc tam než tady..

Ve čtvrtek nám officiálně začnou podzimní prázdniny, takže bych už konečně udělala ikonky Sb a taky nový dessign.
.. Katka

Vyhodnocení kontroly SB!

3. září 2012 v 0:11 | Katka
Před nějakým týdnem a něco tady byla kontrola SB. Zapsali se asi 4 lidé, ale stejně, když jsem projížděla starý seznam SB, tak polovina má pozastaveno už hodně dlouho a čtvrtka mě má napsanou v seznamu, ale stejně i když jsem byla aktivní, tak sem nechodili. Takže z toho všeho vznikl tento seznam celkem 8 SB.


Ikonky udělám později.. Mám toho ještě s Vanessou co doplňovat, takže bych je udělala až pak:)
... Katka

Dess // New School Year

25. srpna 2012 v 23:57 | Katka
Vím, divný název článku, ale nevěděla jsem, jak ho prostě nazvat... :) Školní rok se nám blíží.. Nedá se nic dělat.

Dess měním po dvou měsících a tentokrát jsem se rozhodla pro hnědý (poslední dobou se mi moc líbí, ani nevím proč :D). Použila jsem nové fotky Vanessy, které mám přednastavené až na září (je toho moc najednou a stále se objevuje..).

Popravdě jsem během prázdnin přemýšlela, že tenhle blog zruším a zůstanu na tom s R. Atkinsonem, ale pak, když jsem se sem před časem opět přihlásila, zjistila jsem, že jsem tu udělala hodně práce a tak a že ho nechci zrušit.

Jinak (vím, je ještě brzy), ale pak už tady mám přednastavené články s novinkami a nechci sem cpát ještě nějaký článek. Chtěla jsem Vám popřát hodně štěstí do Nového školního roku!
.... Katka

>>>> KONTROLA SB <<<<
(Článek pod :-P)

Kontrola SB!

25. srpna 2012 v 23:12 | Katka
Tak a je tady slibovaná kontrola SB. Před prázdninami a celé prázdniny jsem nebyla aktivní, takže si mě možná někteří vymazali ze sezmnamu nebo skončili s blogem.. Takže to uděám tak, že ti co se zapíšou (pokud nemaj prázdninový hiatus), tak si nechám a ostaní vymažu. Já vim, je to kruté, ale chtěla vědět kolik vlastně tich SB dohromady mám.. a pak si třeba hledat nové..:) Takže ti co chtějí zůstat, vyplňte prosím do komentářů toto:

1. Přezdívka
2. URL blogu
3. Proč chceš zůstat SB
4. Odkaz na obrázek na ikonku
(elite, top,.. teďko nebude...:))
... Katka

Ahoj!

13. srpna 2012 v 20:16 | Katka
Tak se zase opět hlásím z mé několika denní/týdení absence.. Ale od konce srpna nebo začátkem září se sem na 100% vrátím! U Vanessy je toho docela dost nového, takže se zde rozhodně nudit nebudu. V nadcházejících dnech si budu ukládat do počítače fotky atd. a pak, jak jsem už říkala, je tu budu postupně zveřejňovat. V nejbližší době bych udělala i kontrolu SB, protože věřím, že si mě už mnozí možná vymazali (ani se nedivím). Teďko Vás jdu všechny oběhnout:)

PS: Ještě budu chvilku otravovat s tím projektem pro Michaela.. Jenom, zapojíte se do toho někdo? Já jen, že to tak nějak dávám dohromady, tak abych věděla:)
.. Katka

Menší oznam

21. července 2012 v 21:51 | Katka
Ahoj!,

Po dlouhé době se Vám opět hlásím:) Zdravá a živá:) Tak co, užíváte si prázdniny? Já už začínám.. Do teďka bylo u náš ošklivo, pořád pršelo, takže jsem neměla náladu na nic ba ani na blog natož obíhat. Koukala jsem, že se objevilo docela hodně nového okolo Van, takže až dojedou přednastavené články se staršími věcmi, budu sem přidávat ty nové:) Teď mám ještě v plánu oběhnout všechny mé SB, které vydrželi i tuhle mou neaktivitu v obíhání.. A ti co sem stále chodí bych chtěla poděkovat za výdrž!:)

Jo a ještě Vás budu otravovat s Michaelem Simonem.. Doufam, že ho nebudete tady na blogu moc postrádat. Na začátku prázdnin, kdy jsem měla ještě čas na blog a tak, jsem ho "přesunula" na jiný blog. Bylo to hlavně kvůli článkům (tady se mi to dost motalo s Vanessou) a taky kvůli tomu narozeninovému projektu (stále se můžete zapojit!). Teď mám tedy na "účtu" tři blogy (tento, s Rowanem Atkinsonem a Michaelem), takže jsem zvědavá jak to budu stíhat. Myslím, že na blog s Rowanem vezmu spoluadmina. Pokud se Vám po Michaelovi zasteskne, tak bude tady http://michael-simon.blog.cz/ , ale myslim, že to asi nehrozí :D
... Katka

Návštěvnosti // Duben, Květen, Červen

3. července 2012 v 21:27 | Katka
Všimla jsem si, že už jsem dlouho nespočetla návštěvnost tohoto blogu.. ale tak, nedivím se. Dlouho jsem tu taky nebyla, takže nějaké věci doháním ještě teď.. Ale teď zpět k článku. Návštěvnost je tedy už od dubna až po červen. Moc děkuju, že sem stále chodíte a občas zanecháte i nějaký ten komentář :)

DUBEN - 2 753 návštěvníků
KVĚTEN - 3 166 návštěvníků
ČERVEN - 2 925 návštěvníků

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ještě před nedávnem jsem psala o tom B-Day projektu pro Michaela Simona. Původně jsem to chtěla udělat až na podzim (kvůli Vanesse), ale řekla jsem si, že když letos slaví Mike taky 40. narozeniny, tak proč to nezkusit :-)

Nelekněte se, v tom článku, na který sem dávám teďko odkaz, je to i v angličtině. Na facebooku jsem totiž našla pár jeho fanoušků, takže pro případ, kdyby se chtěli taky zapojit..
.... Katka

Dessign // Léto 2012

28. června 2012 v 22:20 | Katka
Blíží se nám prázdniny, takže jsem změnila dess. Jak už jsem kdysi slíbila, udělala jsem ho modrý. Myslela jsem, že ho udělám z nejnovějších fotek, ale pak jsem se rozhodla pro tyhle, které jsou z minulého roku..

EDIT: sobota; 20:30
Jinak jsem Vám chtěla ještě popřát, abyste si užili Velké prázdniny!
Jinak na blogu budu celé léto doplňovat starší fotky, takže se máte na co těšit.. ;)
.. Katka

Informace o mém návratu!

14. června 2012 v 10:40 | Katka
Ahoj!:)
Po dlouhé době se zase hlásím! :-D Jsem zdravá a živá :) Ale co se týče mého návratu, tak opravdu nevím kdy.. Píšu to teďko ve škole, takže nevím jestli to už dneska večer vyjde a officiálně se sem zase vrátím (i když bych už opravdu ráda! :)). Máme totiž vystěhovaný pomálu celý byt a dneska bysme to měli stěhovat už zpět. Co se týče mého počítače, tak doufám, že půjde (to poznáte, buď tu budu nebo ne). Články jsem už líná dál přednastavovat, takže poslední se tu objeví asi už v pondělí a na prázdniny jsou přednastaveny už jiné (to jsem stihla ještě než jsme to všechno vystěhovali :-D).

Jinak jsem se chtěla ještě zeptat.. Na konci srpna má Michael Simon narozeniny (40 let - stejně jako Vanessa). Pro Vanessu, která je má až v prosinci, jsem chtěla udělat takový Birthday project, který určitě znáte.. Napadlo mě, že bych to udělala i pro Michaela, abych tak nějak vymyslela jak by to mohlo probíhat a pak to použít i Van. Do komentářu (samozřejmě kdo chce) napište jestli má něco takového cenu dělat..
... Díky Katka

Školní výlet // 6.6.-8.6.2012

5. června 2012 v 9:34 | Katka
Teď už nás ve škole čeká jen náš školní výlet a pak už zase do školy :/. Ale, tak už to beru pozitivně - už jen pár dní a jsme doma! :-)

Takže, jak už jsem psala v nadpise, tak od 6.-8.6.2012 jedu na školní výlet. Z toho vyplívá, že tu nebudu a články přednastavím.
.. Katka


EDIT:
co se týče mého návratu, tak nevím kdy se vrátím, ale doufám, že už po výletě.. Vím, že jsem psala, asi minulý pátek, že se vrátím, ale nějak se to nepovedlo.. Ještě během dneška přednastavím nějaké články s Van či Michaelem, aby tu nebylo prázdno.. Dneska SB už asi nestihnu oběhnout, ale jakmile se zase vrátím tak to napravím! (Většinou když se tady objevím, tak jsem ve škole a to nemám moc času.. Většinou jen přednastavuju články..)

Nepřítomnost Adminky

22. května 2012 v 20:32 | Katka
Nj, už zase :) Já vím, že když napíšu, že nebudu přítomna, že většinou pak jsem... To ale jen proto, že se o něčem dozvím velmi brzo a pak z toho většinou sejde.. Teď, ale doufám, že ne a že to splním a nebudu tu. I když bych ráda, aby to kvůli čemu tady nebudu se nesplnilo..

Nevím na jak dlouho pozastavím blog (mám v plánu přednastavit články, ale už asi nestihnu.. I když do alespoň do příštího týdne by se to zvládnout dalo.. No nic.) nebo nebudu přítomna, ale počítám tak do příštího týdne. Je to z osobních důvodů, které se snad bez dalších problémů vyřeší...

SB se moooc omlouvám! Obíhat nebudu.. Jestli se to prodlouží, tak bych Vás stihla oběhnout jedině příští čtvrtek ráno (to jsme většinou na počítačech ve škole). Do všech kontrol se zapisuji a sb prosím nemažte si mě.
Děkuji za pochopení
...Katka

Dessign // Do konce května a celý červen // 2012

11. května 2012 v 22:55 | Katka
Jak už jsem se snažila v nadpisu trochu vyjádřit, tak měním po měsíci a půl dess. Ten minulý, růžový, se mi moc líbil, takže jsem se dlouho přemlouvala, abych ho vymněnila za jiný :) Nakonec jsem si řekla, že když je v posledních dnech tak krásně, tak udělám nějaký světlejší. Rozhodovala jsem se jestli bude modrý nebo žlutý - nakonec u mě vyhrála druhá barva :-)

Tentokrát jsem použila trošku starší fotky, tak z roku 2002-2003. Mimo fotek jsem tam napsala krátký text o Van (ten samý je napsaný v menu :)) Asi ho tu nechám až do konce června a pak bych sem dala na velké prázdniny jiný, tentokrát zřejmě v modré barvě.

Takže doufám, že se Vám dess dobře zobrazuje. A snad vám ta světle žlutá nebude vadit - myslim to, jak to tak svítí, ve photoshopu se mi to zdálo teda tmavší :-D
... Katka

Hodnocení mého blogu

8. května 2012 v 18:37 | Katka
Design: Je celkem jednoduchý, ale na mě působí příjemně a uvolněně. Dvě krásné použité fotky Vanessy design ještě více obohacují:) 8/10
Aktivita: Není den bez novinek o Van. Je skvělé že i o ní jsou blogy, je totiž úžasná:) 8/10
Menu: Strašně pěkné, nic ti tam nechybí a popisky jsou naprosto skvěle zvolené k designu! 10/10
Články: Možná by mohl být ustanoven ve vzhledu článků trošku nějaký řád. Ale jinak jsou moc pěkné a opět musím pochválit že zvýrazňuješ jen to důležité:) 9/10
Celkový dojem: Na mě blog prostě působí moc příjemně a líbí se mi. Z tvých článků se dost o Van dozvím a věřím že tvůj blog si najde hodně stálých návštěvníků a fanoušků mezi které se počítám i já:) 10/10
Počet bodů: 45/50

(hodnocení od http://central-cyrus.blog.cz/) - Moc děkuju!

My Icons

23. dubna 2012 v 21:09 | Katka
Včera jsem se nudila a jelikož dneska nemám náladu, tady zveřejňovat nějaký "náročný" článek, tak sem dám klikací ikonky tohoto blogu. Nebojte, ikonky s Michaelem ještě časem přibydou :-D

Vanessa


Michael


!!! PROSÍM NEKOPÍROVAT !!!

Návštěvnost // Březen 2012

5. dubna 2012 v 0:17 | Katka
Takže, jelikož tu teď moc nejsem, tak je teto článek přednastavený.. Před pár dny jsem sečetla moji návštěvnost na blogu za měsíc březen a je neuvěřitelná (teda alespoň pro mě :-D).

Celkem sem přišlo: 3 259 návštěvníků!

Takže moc děkuji a také si toho moc vážím!:)

.. Katka

Dess // Duben 2012

25. března 2012 v 20:59 | Katka
Další měsíc pomálu za námi.. Nejdříve jsem si myslela, že dess udělám v jarních barvách, ale nakonec mi z toho vzniklo tohle:) Fotky s Van jsem vybrala z mého oblíbeného photoshootu z minulého roku...
Doufám, že se Vám dess alespoň trochu líbí...!?
... Katka

About me // Admin Katka

6. března 2012 v 20:54 | Katka
Možná jsem už jsem podobný článek psala, ale to už si nepamatuju.. Kdo chce ať to čte, kdo ne, nemusí..

Své celé jméno, název města kde bydlím apod. tady vypisovat nebudu, ptž. tohle na netu nedělám a když už, tak jen vyjímečně..
Chtěla bych se Vám představit trochu 'obecně'. Možná nějaký podobný článek už tu před nějakým tím pátkem byl zveřejněn, ale teď když není nic nového, tak už nevím co sem přidávat..

Nejsem žádnej básník, abych psala nějaký dlouhý romány, takže je to jenom krátký článek (ale myslím, že je tam téměř všechno.. Ale kdyby někoho něco zajímalo, ptejte se! Zlobit se nebudu..)


---- Více v celém článku ---

Officiální seznam Affiliates

29. února 2012 v 18:48 | Katka
Dneska jsem officiálně ukončila kontrolu Affs, která tu byla od 23.2.2012 až do dneška.. Myslím, že času na zapsání bylo spousta... Sice to mělo být ukončené až zítra, ale jelikož tu dneska nejsem (přednastavený článek), takže jsem se rozhodla to ukončit včera a dneska sem dát seznam..

Docela dost se Vás zapsalo, což jsem teda nečekala a mám z toho velkou radost..:)

Ikonky jsem Vám udělala hned, jak jste se zapsali, takže jste si jich už mohli všimnout a doufám, že se Vám líbí.. Jinak seznam SB najdete v celém článku..
... Katka

Dess 2012 // 3

25. února 2012 v 20:57 | Katka
Další měsíc je už skoro za námi, takže měním dess. Tentokrát jsem použila černobílé fotky Van a Michaela, které jste už na blogu mohli vidět..

Asi si říkáte, co mě vedlo zkombinovat černobílý dess s modrým menu.. No, nechtěla jsem to tady mít jak někde 'v tunelu', tzn. všechno tmavé...:)

Doufám, že se Vám 'změna blogu' líbí a jsem zvědavá na Vaše názory;)
... Katka

Kontrola SB!

23. února 2012 v 0:01 | Katka
Dělám to zase a opět nerada, ale musím.. Chápu, že už je to otravný, ale mám nějaké nové SB nebo blogy se kterými jsem spřátelená, ale oni sem vůbec nechodí i když já na jejich blogy ano.. Snad chápete a nebudete se zlobit.. Pokud, ale chcete být i nadále mé SB, tak vyplňte toto: (V průběhu této kontroly budu obíhat jen blogy, které se zapíší!)

1. Přezdívka
2. Blog/Web
3. Proč chceš nadále zůstat?
4. Elite x Top x popř. Family + co na ikonku?
... Katka


PS: Jinak děkuji, že někteří chodíte i na můj druhý blog o Rowanu Atkinsonovi.. Moc si toho vážim!:)
 
 

Reklama

Fancluby ve kterých jsem zapsaná