Blog > About Admin

Chorvatsko (Pag, Rtina) 12.8. - 25.8.2011

27. srpna 2011 v 3:00 | Katka
12.8.2011 okolo sedmé hodiny večer jsme vyráželi na dlouhou a blbou cestu -> jeli jsme: Brno, Bratislava, Budapešť, Záhřeb a poloostrov Pag. Cesta trvala asi 15 hodin, protože jsme z toho asi hodinu nebo dvě spali v autě na nějaké benzíně a pak jsme zaboudili u Budapeště, takže jsme málem skončili v Srbsku.. Naštěstí jsme pak našli správnou cestu a dojeli do města Rtina na poloostovu Pag. Největší šok bylo to vedro - hlavně když jsme nosili věci z auta do pokojů - Hrůza! Ale jen co jsme to vybalili, tak jsme šli do moře (teda kromě mě - já spala =D). No a pak už každý den se opakovalo to samé -> Ráno v 9 vstát, v 10 být na pláži, po 12 na oběd, pak znovu na pláž a tam být až do 17-18 hodin a potom na večeři a cca v 11 spát.. Tich 11 dní uteklo strašně rychle a byl tu odjezd.. Vůbec se mi sem do ČR nechtělo, ale co jsem mohla dělat.. Cesta zpátky proběhla úspěšně až opět na tu Budapešť.. =D V 10 hodin večer jsme dorazili na hranice a ve 12 hodin jsme byly u mé nevlastní babičky přespat a ráno jsme pokračovali a ještě 2 hodinky.. Tato dovolená si mi strašně moc líbila, ale uteklo to strašně rychle.... =( Příští rok tam pojedeme asi zase, tak se mám alespoň na co těšit =D
Fotky pod perexem

Jsem zpět!

26. srpna 2011 v 13:11 | Katka
Před asi 2 hodinami jsem dorazila domů.. Škoda. Tam bylo líp.. =D Sluníčko, moře a strašný vedro..,ale dalo se to vydržet... =) Dneska večer nebo až zítra sem dám nějké pěkné fotky a něco k tomu ještě napíšu.. =)
Teď jdu oběhnout SB, pročíst komentáře a pak se vyspat.. Snad se objevilo něco nového okolo Vanessy. =)

EDIT:
Projíždím komentáře a moc děkuju, že jste mi upozornili na ty fotky u photoshootů! Já to budu ještě předělávat, takže ty fotky "zprovoznim"...

a ještě je tu první kolo SONP - můžete mi prosím hlánout zde?: http://off-the-chain.blog.cz/1108/sonp-1-kolo
(V. Paradis a -M- "La seine") - děkuju!
.... Katka =)

Harry Potter VI. - část 2.

28. července 2011 v 0:01 | Katka
Tak jsem včera byla konečně s bráchou na Harrym Potterovi.. Moc se mi to líbilo - narozdíl od bratra.. (Ten půlku prospal.. :)). Klidně bych šla znova.. Ale to až to bude u nás v letním kině.. Ve filmu mi teda bylo Severuse.. :( Helenka byla užasná! Hlavně v roli Hermiony :) Některých scénách jsem se musela držet, abych nezačala brečet... Ale povedlo se mi to a nezačala jsem.. :)
.... Katka =)

Pouť 15.7.-17.7.2011

18. července 2011 v 22:37 | Katka

Přes tento víken u nás ve městě (nebudu jmenovat :)) se konala tradiční pouť. Přes den tady byly kolotoče na kterých jste se mohli vyřádit (já byla s kamarídkou na "Crazy Surfu" a stačilo mi to) a večer jste mohli jít do letního kina na zábavu. V pátek tady byla kapela AC/DX (Revival AC/DC) z Německa a předkapela URIAH HEEP revival, kteří začali hrát od 21:00 hodin. V sobotu začali o drobet dříve a to už ve 14:00 dechovky, které trvaly až do 16:00 kdy přišli THE BEATLES Revival. Ti byly opravdu skvělý! Pěkně hrály a nakonec rozhodili mezi lidi jejich promo DVD (bylo jich opravdu hodně, ale na některé lidi nezbylo..) a pak se i podepisovali! =) Pak přišla INA URBANOVÁ se skupinou Hany Bany. Tohle bylo naživo - žádný revival! Inu Urbanovou můžete znát z filmu "Kvaska". Když dohráli běželi jsme se s ní vyfotit a dostali i autogram! Po nich měly být SMOKIE Revival, takže jsme čekali kdo je bude napodobovat, ale byly jsme docela překvapeni, protože ty co hrály při Ině Urbanové se jenom převlékli a dělali Smokie.. Prostě paráda! =) Od 20:00 nás bavili "kroky Michala Davida (Revival)" a pak asi po hodině a půl přišli DANCE BAND Plzeň.. Od 23:00 hodin byla světelná show -> tzn. stranšej kravál na uši a na oči moc světel <-.. a pak ohňostroj, který byl o dost lepší! V neděli se na nás přijeli podívat jako každej rok EXTRA BAND Revival, ale jelikož začalo asi po hodině pršet, tak jsem tam nebyla až do konce.. :/
Fotky pod perexem.. =)

Mé plakáty z kina...

5. července 2011 v 15:41 | Katka
Včera se počasí vydařilo a já šla do letního kina na PzK: Na vlnách podivna... Jelikož tam můj brácha promítá, tak mi dal plakáty.. =)

Omlouvám se za kvalitu - NEKOPÍROVAT!
... Katka =)

Jaký jazyk?

30. června 2011 v 12:21 | Katka
Od Září budu chodit na hodiny Němčiny s jedním háčkem. Minulý rok květen/červen jsme si měly vybírat volitební předmět. Nabídka byla Němčina, Ruština, Španělština, IKT (počítače) a Sportovky. Já jsem šla na IKT. Jenže cca před měsícem říkala učitelka na Něminu, že ještě přibírá Němčináře a já se přihlásila.. Ten háček je, že se musím doučit tento 7. ročník (je to lehké - časování pravidelných sloves, zápor,...), takže by by takový problem nebyl..

Já se chci jenom zeptat: Učíte se někdo z Vás (kdokoli) Německy? Potřebuju vědět jestli je Němina obtížná nebo ne.. Můžete mi prosím poradit? jo a nevíte, když chci jít na Střední na jazykovku jaké tam mají požadavky? (myslím jaké jazyky nebo to je jedno?).. potom bych (někdy v budoucnu) si přibrala ještě nějaký... Mohli by jste mi nějaký doporučit, prosím?

Jaké se učíte Jazyky vy?
Moc díky... Katka =)

Vysvědčení

30. června 2011 v 12:10 | Katka

Tak, dneska jsme dostali vysvědčení.. u mě je to dobré - Mám vyznamenání a 5 dvojek.. V ZUŠ samí jedničky (komorní hra, Hudební nauka, hra na klavír). A jak vy? Jak jste dopadli?
... Katka =)

Prázdniny 2011!

30. června 2011 v 9:00 | Katka

Konečně jsme se dočkaly, co? :-) Vysvědčení, Konec školy a teď....Začátek prázdnin!!! Dva měsíce volna! Konečně.. Dva měsíce máme na to, aby se nám všechno co jsme se od září 2010 naučily vykouřilo z hlav.. :-D Takže Vám přeju abyste si letošní prázdniny užily jako nijaké před tím ;-)..

Co se týče mého blogu....články přednastavím! Nevím, jak to o prázdninách budu stíhat a jak budu doma nebo pryč.. Články jsou obsahu Vanessyného Summer Acoustic Tour + nějaké fotky, Johnny - Paparazzi minulého roku + nějaké obázky, Helena - Paparazzi 2011 (její rubriku jsem dost zanedbávala..), MIchael a H.P. - Fotky, videa,... Zatím je na každý den přednastaven jen 1 článek.. Pokusím se to ještě dodělat, aby byly na každý den alespon 2... Když se tu objevím, tak budu předělávat blog (všimla jsem si , že nekteré odkazy mi nefungují a navíc mámm nové rubriky a k nim žádné odkazy..). V Září napíšu co se tady změnilo.. Dess už jsem psala - je tu přes celé dva měsíce prázdnin..
.....Katka =)

Jsem zpět =)

17. června 2011 v 22:42 | Katka
Po třech dnech výletu jsem se vrátila živá domu. Výlet byl super. Počasí se vydařilo. Teda vydařilo... Ve čtvrtek večer nám dost pršelo a byla bouřka. Ale jinak dobrý.. Byly jsme ubytovaný v kempu (přesněji autokemp), kde byl velice dobrý přístup na koupaliště.. Navštívili jsme hrad Rýzmberk, Nový Hernštějn a rozhlednu Koráb. Fotky v článku. =)

Školní Výlet 15.6.-17.6.2011

14. června 2011 v 0:05 | Katka

Tímto článkem chci oznámit, že zejtra (15.6.2011) až do pátku (17.6.2011) jedu se třídou na školní výlet.. Články jsou přednastaveny, takže se tady nudit nebudete.. :-) Mějte se tu hezky a pp =)

... Katka =)

Veselé Velikonoce! ;)

24. dubna 2011 v 0:38 | Katka

Veselé Velikonoce plné jarní nálady. Bohatého zajíčka a málo jelit na zadku! ;-) :-D
.... Katka =)

IAutogramy

9. března 2011 v 0:10 | Katka

Chtěla jsem se Vás zeptat kdo má zkušenosti s posíláním žádosti o autogram.. Chtěla jsem napsat nejdříve Scooterům (ty jsou nejblíž), pak Vanesse... A tak se Vás chci zeptat:

1) Kolik to stojí
2) Co jim mám napsat
3) Za jak dlouhou mi to asi tak příjde

Předem díky
... Katka =)

1.3.2011

1. března 2011 v 18:17 | Katka

Tak jo... Jsem Zpět :-) Soutěž je za mnou..! Dneska ve 13.10 h jsem měla "nástup" do sině před porotu i s ostatními z kategorie.. Bylo nás celkem čtyři, ale bohužel jsem nikoho neznala. A navíc jsem z nich byla nejmladší. Porota byla přísná, ale na to, jak dlouho hraju jsem obsadila v 5. Kategorii 3. místo! Nevím jaké ceny jsme dostávaly, ptž. mi bolela hlava a tak jsme jeli dřív domů.. Ale jsem ráda, že to mám za sebou..
..Katka =)

Viděla jsem - Harry Potter a Relikvie smrti (1. část)

5. února 2011 v 0:39 | Katka
KAtka2010-blog.blog.cz
Ve čtvrtek večer jsem si Harryho stáhla, (sice u nás v "zapadákově" to bylo včera odpoledne, ale na to jsem nemohla jít, protože jsem byla u doktora.. :-(), takže jsem si potom večer udělala radost a pustila si to.. Musim říct, že jsem od toho filmu čekala trochu víc, ale i tak se mi to líbilo.. :) Nejvíc se mi líbila ta scéna, jak Hermiona maže vzpomínky a pak "Sedmero Potterů". Na konci filmu mi bylo docela líto skřítka Dobbyho.. :-( No, ten kdo to viděl, asi ví o čem mluvím.. Z herců byla myslím nejdokonalejší Belatrix! :D
.... Katka =)

3.2. 2011 - náš koncert "pitomců"

4. února 2011 v 19:14 | Katka
katka2010-blog.blog.cz
Včera (3.2.2011) jsme měly koncert od ZUŠ na radnici u nás ve městě.. Mělo nás tam hrát celkem asi 16, ale většina byla nemocná, takže jenom okolo 10... Každý si odbyl to svoje, což dalo velikou práci, páč jsme musely hrát z paměti.. :-( -> Což vysloveně nesnáším! <- Všichni ti co nebyly nemocní (tedy i já) to jako vždy zapomněly a hrály od půlky své naučané písničky uplné nesmysly.. Takže kdyby nebyly tak drahá rajčata, věřim tomu, že by jsme je měly všichni na hlavě :D.. Nakonec to dopadlo dobře, protože se n�s učitelé zastaly... :D Potom našem vystoupení, jsme šly domů a dělali si legraci z toho, že to nebyl koncert žáků ze ZUŠ, ale koncert pitomců ze ZUŠ :D
Je tu pár fotek, ale ty prosím nekopírujte !!! :)

Pololetní vysvědčení

31. ledna 2011 v 19:13 | Katka

Tak dneska byl náš "Velký Den". Dostávaly jsme výpisy z vysvědčení.. U mě to dopadlo dobře.. mám 5 dvojek, což je ještě vyznamenání :-) A co Vy? Jak jste dopadly?
.. Katka =)

Vánoční písnička

20. ledna 2011 v 18:47 | Katka
Katka2010-blog.blog.cz
Více pod perexem
Vím ,je skoro měsíc po Vánocích a já sem dávám Vánoční písničku.. Ale zase čekat rok se mi nechtělo.. :-) Takže v hudebce mám jednoho spolužáka a ten má svoji skupinu... Jeho učitel na kytaru ho dokopal k tomu, aby složil nějakou "Vánoční písničku", jak vidí Vánoce nejen on, ale i ostaní děti.. :-) Zahrály to na Vánočním koncertě.. Video se mi nepodařilo sehnat, ale ten text jo.. :)

Nevím, jak to se mnou bude do 1.3.2011.. :-(

19. ledna 2011 v 21:32 | Katka

Ne, nemám něco zlomeného ani zákaz na net.. Ale podlední dobou musím cvičit na ten prokletej klavír, takže mám i málo času sem jít.. Články většinou (neříkám vždycky) přednastavuju... 7. února máme školní přehrávku -> nechci psát kolo, protože to slovo nemá asi nikdo z nás rád :) <- a 1.3.2011 jedu na soutěž.. :-( Ach jo, netěšim se tam.. Byla jsem tam před 4-mi roky a byl to děs! Njn, nějak to přetrpět musím... :-) Navíc to musím umět zpaměti a to mi právě nejde (proto to cvičení) :-(

Sb prosím nemažte si mě a do každě kontroly se hned zapisuji!

....Katka =)

Sníh už pomalu roztává

12. ledna 2011 v 9:30 | Katka
katka2010-blog.blog.cz
Nějaké fotky pod perexem
No, teda... Ne pomalu, ale rychle! V pátek jsem si málem něco zlomila, když jsem šla do školy a domů, protože naše cesta v ulici byla jeden led.. Alespoň ty chodníky byly drobet v pořádku. V sobotu v noci to skoro všechno roztálo a byla voda.. U nás máme řeku, která byla až po okraj plná.. Tak jsme v neděli (9.1.'11) s bráchou a se psem vyrazili se na to podívat a vyfotit.. Pár fotek je v článku.. :-)

Přes týden tu (možná) nebudu!

10. ledna 2011 v 14:41 | Katka

Je leden a my máme před lyžákem (já nejedu), takže se na nás učitelé vrhli s písemkami.. Jedeme příští týden..Články na blogu jsou přednastavené a SB prosím nemažte si mě a do každé kontroly se zapisuji! Na blogu se možná nějaký den ještě objevím...

.. Katka =)
 
 

Reklama

Fancluby ve kterých jsem zapsaná