Srpen 2012

Elisa Japan Premiere // 1995

30. srpna 2012 v 0:01 | Katka

Někdy v roce byla Van propagovat film Elisa v Japonsku. Tady jí to neskutečně sluší!:)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Journal 20th // 31.1.1995

30. srpna 2012 v 0:01 | Katka

Dne 31.1.1995 byla Van pozvána do talkshow 20th Journal.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dess // New School Year

25. srpna 2012 v 23:57 | Katka |  Blog Site
Vím, divný název článku, ale nevěděla jsem, jak ho prostě nazvat... :) Školní rok se nám blíží.. Nedá se nic dělat.

Dess měním po dvou měsících a tentokrát jsem se rozhodla pro hnědý (poslední dobou se mi moc líbí, ani nevím proč :D). Použila jsem nové fotky Vanessy, které mám přednastavené až na září (je toho moc najednou a stále se objevuje..).

Popravdě jsem během prázdnin přemýšlela, že tenhle blog zruším a zůstanu na tom s R. Atkinsonem, ale pak, když jsem se sem před časem opět přihlásila, zjistila jsem, že jsem tu udělala hodně práce a tak a že ho nechci zrušit.

Jinak (vím, je ještě brzy), ale pak už tady mám přednastavené články s novinkami a nechci sem cpát ještě nějaký článek. Chtěla jsem Vám popřát hodně štěstí do Nového školního roku!
.... Katka

>>>> KONTROLA SB <<<<
(Článek pod :-P)

Kontrola SB!

25. srpna 2012 v 23:12 | Katka |  Blog Site
Tak a je tady slibovaná kontrola SB. Před prázdninami a celé prázdniny jsem nebyla aktivní, takže si mě možná někteří vymazali ze sezmnamu nebo skončili s blogem.. Takže to uděám tak, že ti co se zapíšou (pokud nemaj prázdninový hiatus), tak si nechám a ostaní vymažu. Já vim, je to kruté, ale chtěla vědět kolik vlastně tich SB dohromady mám.. a pak si třeba hledat nové..:) Takže ti co chtějí zůstat, vyplňte prosím do komentářů toto:

1. Přezdívka
2. URL blogu
3. Proč chceš zůstat SB
4. Odkaz na obrázek na ikonku
(elite, top,.. teďko nebude...:))
... Katka


Ahoj!

13. srpna 2012 v 20:16 | Katka |  Blog Site
Tak se zase opět hlásím z mé několika denní/týdení absence.. Ale od konce srpna nebo začátkem září se sem na 100% vrátím! U Vanessy je toho docela dost nového, takže se zde rozhodně nudit nebudu. V nadcházejících dnech si budu ukládat do počítače fotky atd. a pak, jak jsem už říkala, je tu budu postupně zveřejňovat. V nejbližší době bych udělala i kontrolu SB, protože věřím, že si mě už mnozí možná vymazali (ani se nedivím). Teďko Vás jdu všechny oběhnout:)

PS: Ještě budu chvilku otravovat s tím projektem pro Michaela.. Jenom, zapojíte se do toho někdo? Já jen, že to tak nějak dávám dohromady, tak abych věděla:)
.. Katka


Vanessa nahrává nové album!

4. srpna 2012 v 19:58 | Katka |  Vanessa Paradis // Novinky
Objevila se zpráva, že Vanessa nahrává nové album! Sama to potvrdila v jednom z nedávnch rozhovorů, kde řekla, že svůj čas tráví ve studiu a pracuje.

Je to skvělé, protože od jejího posledního studiového alba, kterým je album Divinidylle uplynulo 5 let! Jsem na to děsně zvědavá.:) Jo a ještě ped pár dny/týdny se objevila tahle fotka přímo ze studia!

imagebam.com

http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!
Fancluby ve kterých jsem zapsaná