Prosinec 2010

Z rodinného výletu do Izraele se stala výprava desítek osobností

31. prosince 2010 v 19:48 | Katka |  Vanessa Paradis // Novinky

Vanessa Paradis má, jak už víme, v plánu v únoru přijet do Izrale. Nebude tam sama, doprovázet ji bude její partner Johnny Depp a jejich dva potomci.
Ovšem z očekávaného klidného rodinného výletu se stal konvoj celerit, které mají v plánu do Izraele dorazit taktéž.
Francouzská zpěvačka Vanessa Paradis do Izraele do Tel Aviv Performing Arts Center dorazí 10 února 2011, Johnny Depp s dětmi má dorazit o dva dny později. Kromě pracovních záležitostí a nějakých smlouv Vanessa v Izraeli uskuteční koncert v rámci svého připravovaného akustického turné.

Součástí jejich už zmíněné družiny bude Vanessin přítel, světoznámý německý módní návrhář a majitel megalopole Chanel - Karl Lagerfeld. Dále bude doprovázen francouzskou herečkou Isabelle Adjani, zpěvačkou Bambou (lépe známou jako poslední přítelkyně Serge Gainsburga) a několik dalších francouzských a amerických osobností.

"Je to dlouhý seznam důležitých lidí v hudebním průmyslu a filmu, kteří vyjádřili svou touhu, aby sem přišli, " řekl David Stern, výrobce odpovědný za účast Vanessy v Tel Aviv.
Odmítl uvést jména v seznamu, ale naznačil, že to bude stars hustě zalidněná a velkolepá událost.


Helena > Shoot >> 0.5

31. prosince 2010 v 18:20 | Katka
Katka2010-blog.blog.cz
Fotky pod perexem
Další Shoot s Helenou... :) 

Šťasný a úspěšný rok 2011!

31. prosince 2010 v 0:48 | Katka |  Blog > About Admin
Katka2010-blog.blog.cz

Dneska 31/12/10 je Silvestr.. Už máte nakoupené nějaké ty chipsy apod.? My už jo.. To mi zase bude blbě! :-D Já teda nechlastam, ale když vidím ty chlebíčky, tak je mi blbě už teď :D.. Každej rok to samí... No, alespoň ten večer bude klid. Máma bude koukat na Televizi, brácha bude někde hrát (on je totiž DJ :)) a já si pustím mou oblíbenou Vanessu a Scooter a zavřu se do pokoje :D. Sice za mnou máma parkrát přiletí, že duní barák, ale co :D.
Taky si dáváte přecevzetí? Já jo. Ale většinou to nedordžím nebo na to zapomenu.. :D :D Třeba, minulý rok jsem si dala přecevzetí, že se budu řádně učit na každou vyučovací hodinu i když nepíšeme písemky apod., budu hrát každý den na klavír cca 2 hodiny a nebudu zlobit... A bum, je to tady.. Vzpomněla jsem si na to až teď :D No nic... :-)


Přeji Vám všem Šťastný a úspěšný Nový rok 2011 a hlavně se moc nezlinkujte nebo vám bude blbě ;-) :-). (Jako mě :D ;-))

.....Vaše Katka =)

My pictures - Part 1

30. prosince 2010 v 19:38 | Katka |  Blog Site - Mé kresby
Katka2010-blog.blog.cz
Obrázky pod perexem
Po dlouhé době mě funguje opět foťák a tak sem dávám něco z mojí tvorby.. Jako předloha mi tentokrát sloužila Vanessa :-). Později sem dám nějaké povedené kresby Heleny nebo Johnnyho... :-) Ke všem třem obrázkům jsou vedle toho předlohy pro srovnání... K tomu druhému obrázku si předlohou nejsem úplně jistá.. :-( Tak jen do mě! Kritiku snesu :-) A omluvám se za kvalitu... :-(

Johnny Depp: Z nespavosti mě vyléčilo pyžamo

30. prosince 2010 v 16:24 | Katka
Katka2010-blog.blog.cz
Z problémů se spánkem ho vyléčilo o dvě čísla větší pyžamo.
Johnny Depp (47) tvrdí, že zná dokonalý recept na nespavost. Insomnii mu totiž pomohlo vyléčit obyčejné pyžamo. Důležité je však zvolit to správné, musí být z bavlny a být aspoň o dvě čísla větší. Tento tip mu dal kolega Julian Schnebal.

"Nejsem zrovna typ, co nosí na spaní pyžama. Mám tendenci trpět nespavostí a tento kamarád, s nímž jsem natočil pár filmů, Julian Schnebal, mi řekl: Mám pro tebe řešení. Věnoval mi tohle obrovské bavlněné pyžamo. Upřímně, spal jsem pak dvanáct hodin denně. Bylo to jako zázrak, ale není to zneužívání pyžama. Prostě si na něj zvyknete a jste v něm zabalení," tvrdí Johnny.Pár novinek ohledně Vanessy v roce 2011

30. prosince 2010 v 16:21 | Katka |  Vanessa Paradis // Novinky

Bylo dohodnuto s Folies Bergere v Paříži, že Vanessa uspořádá ve dnech 24.1.2011 a 30.1.2011 koncerty....

Poté se bude konat i turné po celém světě.. Seznam ZDE
Škoda jen, že tam není Česká republika.. :-(((

V únoru 2011 bude celá rodinka (Johnny, Vanessa, Jack a Lily-Rose) v Izraeli. Setkají se tam s prezidentem a zřejmě tam pár dní budou... :-)

Noty 0.1

29. prosince 2010 v 20:03 | Katka
Skupina: Roxette
Písnička: Listen to your heart
Překlad názvu písničky: Naslouchej svému srdci
  
Ten, kdo by chtěl noty ve formátu PDF, tak ať mi napíše na můj e-mail.. (viz v menu)

Dubai Flamigo - Nový film pro Vanessu?

29. prosince 2010 v 18:45 | Katka |  Vanessa Paradis // Projects

Že by nový film pro Vanessu? Podle Allocine.fr by se měla Vanessa na to filmu podílet.. Už sem našla 1. plakát (ale ten zřejmě ještě není officiální) a lpár fotek, které jsou bohužel ve špatné kvalitě.. :-( Ten text jsem překládala sama (je to poznat :D), tak prosím se zdrojem... :-)

Něco málo o filmu:
Jeden den v Dubaji zmizí žena. Nebo možná ne. Její manžel jí šel hledat a najednou se setkal s cizí mladou ženou ve smutku...Vydají se spolu na cestu mezi městem a pouští, kde se tyto sny a realita slučují...

Plakát: Obrázky:

H.P.Baxxter with Scooter > Shoot >> 0.2

29. prosince 2010 v 18:25 | Katka |  H.P.Baxxter > Photoshoots
Katka2010-blog.blog.cz
Fotky pod perexem
Našla jsem další shoot H.P.ho a jeho skupiny SCOOTER.. Je fakt krásný! :-) JE to někdy z rozmezí roků 1998-2002.

Návštěvnost (20.12-26.12.10)

28. prosince 2010 v 22:10 | Katka
Pondělí: 58
Uterý: 42
Streda: 38
Ctvrtek: 46
Patek: 33
Sobota: 30
Nedele: 31

Celkem: 278
Děkuju!

Happy B-Day Meggie Smith

28. prosince 2010 v 19:39 | Katka
Dneska 28/12/10 oslavuje své 76. narozeniny Anglická herečka Meggie Smith. Můžete jí znát z filmů Univerzální uklízečka (kde si zahrála po boku R.Atkinsona), Kouzelná chůva a Velký třesk, Sestra v akci, ale především ze série Harryho Pottera, kde hraje profesorku McGonagallovou. Přeji vše nejlepší!

- Katka =)

Vanessa Paradis // Projekty // Dr.Tom - Videa

28. prosince 2010 v 19:17 | Katka |  Vanessa Paradis // Videa

Jak sem už včera psala, tak Vanessa pracuje na novém projektu... Tak se už objevily první dvě videa + fotky > ale ty tu byly už včera.. :D
1) ou la liberté en cavale

2) Smiley

Co si přejí Johnnyho děti k Vánocům?

28. prosince 2010 v 18:50 | Katka
Katka2010-blog.blog.cz
Johnny v jednom rozhovoru nedávno prozradil, co si přejí jeho děti k Vánocům.
 "Můj syn Jack, nyní mu je 8 let, kdysi napsal na jeho vánoční přání pro Santu, 'já chci todle, chci, aby..' a na zadní stranu napsal velkými písmeny 'HLAVNĚ NECHCI ŽÁDNÉ OBLEČENÍ" řekl Johnny.
Johnny také prozradil něco o své dceři Lily-Rose: "Moje dcera Lily-Rose, nyní jí je 11 let, si nejvíce přeje věci co se týkají módy. Barbíny a další hračky jsou na jejím seznamu až dole." Johnny také řekl, že jeho děti mají hodně rádi rozbalování dárků.


New Dessing - 0.4

27. prosince 2010 v 20:35 | Katka
Protože jsou už Vánoce za námi, udělala jsem nový dess.. Tentokrát s Helenou -> Ta zvítězila v anketě ,, Co chcete na další dess...?".. Tady je:
Klik pro zvětšení.. :-)
Mě se docela líbí :D Všechny příští dessy budou jenom s Vanessou! Tohle měla bejt jenom taková oddechvka... :-) Možná ještě někdy udělám oddechovku, ale to jen vyjímčně! :-)

Tento dess nevypadá jako ten předtím -> myslím tím, že jsou drobet sladěné barvy a odkazy v menu <- SB dostali nové ikonky -> už mi přestalo bavit si Vás rozdělovat na Elite, Top... Tak je máte všichni.. Doufám, že se líbí ;-) <- Některým ještě zítra (28/12/10) dodělám!
Ti co je nemají napiště prosím do komentů co na ně chcete! :-)

Poslední dobou není co přidávat a tak jsem se rozhodla, že dodělám složku Paparazzi u všech.. U Vanessy a H.P.ho dodám fotky z koncertů a Tour.. A udělala jsem nové rubriky:

1) Narozky různých celebrit (budu dávat jenom nějaké, které známe všichni.. :P)
2) Adresy na celebrity (to samé, co je nahoře :D)
3) Noty
(můžete mi napsat jakékoliv noty chcete - pokud by to šlo tak jen na klavír - Ale můžete i jiné...)

- Katka =)

Vanessa // La liberté en Cavale // Fotky

27. prosince 2010 v 19:58 | Katka |  Vanessa Paradis // Galerie
Jsou tu fotky k první písni La liberté en Cavale (video tu bude později :))
ImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image uploadImageBam image upload
http://katka2010-blog.blog.cz/ // Kopírovat se zdrojem!!

Nový projekt Vanessy...

27. prosince 2010 v 19:18 | Katka |  Vanessa Paradis // Projects

Franck Langolff - Zemřel v roce 2006 na rakovinu plic....
Byl to jeden z nejúspěšnějších skladatelů. Skládal písně pro hodně zpěváků.. Samozřejmě i pro Vanessu Paradis.. Za jeho největší hit se považuje Joe le taxi, který Vanessu vynesl na "hvězdné nebe", když jí bylo 14 let. Složil jí všechny písničky na její dvě první alba (MaJ, Variations sur le meme t'aime). Např.: Joe le taxi, Marilyn et John, Maxou, Dis lui toi que je t'aime, Tamdem atd. A Vanessa je na svých koncertech nikdy nezapomene zazpívat..

Proč Vám tohle sem cpu? Protože Vanessa spolu s dalšími zpěváky připravují (nebo už je to hotové, ale to nevím jistě :() project jako vzpomínku na něho..


H.P.ho svatba se Simone

26. prosince 2010 v 18:43 | Katka |  H.P. Baxxter > Akce >> 2003-2006
Katka2010-blog.blog.cz

Fotky pod perexem
6. Května 2006 se H.P. oženil se Simone Mostert... V článku je i místo konání.. :-)

Vánoce - Můj Ježíšek :-)

26. prosince 2010 v 18:43 | Katka |  Blog Site // About Blog
Jak jste si užili Štědrý den? Co Vám nadělil Ježíšek? Já toho dostala hodně... :-D Já mám vlastně Ježíška na dvakrát, protože táta u nás nebydlí :-(. Doma jsem dostala od mámy pyžamo a kalkulačku (viz v článku) , od bráchy vypalovačku, baterky do foťáku, peníze a DvDčka na vypalování. Od táty a tety (to je moje macecha, ale říkám jí teta.. :-)) telefon (viz v článku), oblečení a nějaký prachy... a potom jsme si dávaly ve škole, tak jsem od spolužačky dostala náušnice (kruhy) a náramek.. :-)

Štědrý den byl nejlepší.. :D Den předem nám dofungoval kotel, takže jsme měli zimu (brácha ho pak opravil -> naštěstí :-D), na 24. byla vytopená kotelna tak, že tam naštěstí bylo jenom 5 čísel vody.. :D U večeře jsme se s dědou pohádaly a u stromečku se máma s ním málem poprala... (Vysvětlení: my se s dědou nehádáme, že si nadáváme do volů apod. - to NE - my se pohádáme jenom kvůli tomu, že např: špatně držíme přibor nebo že si špatně česám vlasy.. :D)

Vanessa Paradis - Kontakt

26. prosince 2010 v 18:42 | Katka
Vanessa Paradis
c/o Agence Marceline Lenoir
14 rue Lincoln
75008 Paris, France

Summer Anacoustic Tour 2010

25. prosince 2010 v 17:28 | Katka |  Vanessa Paradis > Summer Anacoustic Concert 2010
Tento rok, 18.6.2010 - 30.7.2012, se konalo Summer Acoustic Tour.

Plakát (nejsou tam všechny termíny koncertů)

Setlist
Tohle je setlist neboli spíš takový program, podle kterého se Vanessa na jednotlivých koncertech řídila.18/06/2010 : CRETEIL Maison des Arts

22/06/2010 : LILLE Théâtre Sevastopol

23/06/2010 : BRUXELLES Cirque Royal

25/06/2010 : LYON FOURVIERES Nuits de Fourvieres

26/06/2010 : SOLIDAYS Hippodrome de Longchamps

28/06/2010 : PARIS Casino de Paris

29/06/2010 : PARIS Casino de Paris

30/06/2010 : PARIS Casino de Paris

01/07/2010 : PARIS Casino de Paris

02/07/2010 : PARIS Casino de Paris

04/07/2010 : VAISON LA ROMAINE Théâtre Antique

05/07/2010 : ISTRES Le Palais de Grignan

07/07/2010 : ALBI Festival Pause Guitare

14/07/2010 : LA ROCHELLE La Coursive

16/07/2010 : GEMENOS Théâtre Antique

23/07/2010 : PERPIGNAN Les Estivales

25/07/2010 : MONACO Le Sporting

30/07/2010 : RAMATUELLE Festival
Fancluby ve kterých jsem zapsaná